Home   Dlaczego warto brać udział w naszych szkoleniach

Dlaczego warto brać udział w naszych szkoleniach

Uczestnictwo w organizowanych przez nas szkoleniach to przede wszystkim szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie fitnessu oraz dietetyki, a przede wszystkim prawidłowego odżywiania sportowców. Przekazywana w trakcie szkolenia wiedza przydatna jest głównie dla osób uprawiających fitness, trenerów oraz dietetyków.

Zwracamy szczególną uwagę na to, w jaki sposób wprowadzić właściwe zasady żywieniowe, aby efektem tych działań nie było zniechęcenie sportowca do nowych posiłków. Postępowanie zgodnie z naszymi instrukcjami pozwala przekonać się, że jedzenie może być zdrowe, a zarazem sprawiać przyjemność. Na naszych zajęciach szczególną uwagę poświęcamy również suplementom diety i odżywkom, po które sięga większość sportowców. Dzięki temu uczestniczy szkolenia wiedzą, w jaki sposób wybierać skuteczne, a jednocześnie bezpieczne preparaty. Analizujemy na przykład działanie różnych suplementów aminokwasowych, co sprawia, że każda osoba uprawiająca fitness może wybrać spośród nich ten, który jest dla niej najbardziej odpowiedni.

582792_61337255

W szkoleniach może wziąć udział każdy człowiek, którego interesuje poruszana podczas zajęć tematyka. Do skorzystania z naszej oferty w szczególny sposób zachęcamy trenerów personalnych, którzy powinni zapewnić swoim podopiecznym kompleksową pomoc, także w zakresie porad żywieniowych. Zapraszamy również dietetyków, którzy do tej pory nie mieli okazji zdobyć rzetelnej wiedzy na temat prawidłowego odżywiania sportowców uprawiających takie dyscypliny jak fitness.

Zapisz się na szkolenie
Kliknij tutaj
+