Home   Kurs prawidłowego odżywiania dla osób trenujących fitness

Kurs prawidłowego odżywiania dla osób trenujących fitness

Fitness to sport, który trenuje się przede wszystkim ze względu na chęć poprawy sprawności fizycznej oraz uzyskania atrakcyjnej sylwetki. Należy jednak pamiętać o tym, że realizacja tych celów wymaga także zastosowania odpowiedniej diety. Nasze szkolenie pozwala zyskać wiedzę niezbędną do tego, aby czerpać maksymalne korzyści z uprawiania fitnessu.

kulturytyka

W trakcie szkolenia wyjaśniamy, jak treningi fitness wpływają na zapotrzebowanie człowieka na poszczególne składniki odżywcze. Zwracamy uwagę na to, jaki związek ma sposób odżywiania z efektami treningów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę na przykład z tego, że szybkie męczenie się podczas wykonywania ćwiczeń może być związane z niedoborami żywieniowymi. Podczas szkolenia przekazujemy informacje na temat prawidłowego rozpoznawania takich niedoborów oraz właściwego postępowania w razie pojawiania się niepokojących objawów. Jednocześnie wyjaśniamy, w jaki sposób można poprawić swoją kondycję, stosując dobrze zbilansowaną dietę. Wspominamy także o suplementach diety i odżywkach, które warto polecić sportowcom. Odżywki białkowo-proteinowe, kompleksy witaminowo-minerałowe oraz preparaty węglowodanowe przeciwdziałają pojawieniu się niedoborów pokarmowych i ułatwiają osiągnięcie zamierzonych rezultatów podczas treningów.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach wszystkie osoby trenujące fitness, które pragną przekonać się, w jaki sposób dzięki właściwej diecie mogą ułatwić sobie osiągnięcie upragnionych sukcesów.

Zapisz się na szkolenie
Kliknij tutaj
+